GVY GAYRİMENKUL İNŞAAT VE TİCARET A.Ş.

GVY Gayrimenkul İnşaat ve Ticaret A.Ş. (GVY), yatırımcı ile finans arasındaki organizasyonu sağlayan bir varlık yönetimi şirketidir. Günümüzde yatırım araçlarının çeşitlenmesi, yönetilirken ayrı bir uzmanlık alanı gerektirmeye başlamıştır. GVY’nin amacı, proje kaynaklı olmayan, sabit ve garantili gelirlerden yola çıkarak yatırımcılarına düzenli kar sağlamaktır.

Satış, kiralama ve hizmet gelirleriyle kullanıcılarını, değişen ekonominin yarattığı, risklerden koruma ve arındırmayı amaçlamaktadır.

1 Ekim 2013’de sektörde kırk yılı aşkın tecrübeye sahip yöneticileriyle, Ankara’da kurulan GVY, değişen ekonomik ve teknolojik şartlarla uyumlu çözümler getirmektedir. Yakın geçmişte kurulmasına rağmen güçlü varlık portföyü ile yüzlerce kişiyi istihdam etmektedir.

Alışveriş Merkezleri, Ofis ve diğer ticari gayrimenkuller kiralama, işletilmesi alanlarında faaliyet gösteren GVY, kiralama ve satış işlemlerini kendi bünyesinde veya iştirakleri aracılığı ile yürüterek hissedarlarına güvenli gelir sağlamaktadır.

GVY’nin bünyesinde yer alan varlıklar; İstanbul’un ikinci, Anadolu yakasının ilk ve 1993 yılında açılan köklü Alışveriş ve Yaşam Merkezlerinden biri olan Capitol Alışveriş ve Yaşam Merkezi ile Ankara, Çayyolu’nda bulunan Mesa Plaza Alışveriş Merkezi, Koru Sitesi Ticaret Merkezi ve farklı noktalardaki diğer ticari mülkleri ile İstanbul Kağıthane’deki Papirüs Plaza’da kiralanmış olan çok sayıda ofisi bulunmaktadır.

Vizyonu, portföyünü genişleterek yıllar içinde yatırımcıları ile beraber büyüyüp gelişmektir.

GVY, deneyimden gelen ve de sağlam temellere dayanan gücüyle bütün karlı yatırımları değerlendirip, akılcı ve geniş düşünülmüş faaliyet alanlarına yenilerini ekleyerek yükselmeyi ilke edinmiştir.

VİZYON

GVY, çalışanlarıyla birlikte, bulunduğu sektörde, global kalite ve standartlarda projelere imza atmayı, sektöründe yenilikçi bir anlayışla işletme ve iş yapış biçimleri geliştirmeyi amaçlar. Ülkesine, iş ortaklarına ve hedef kitlesi ile tüm kesimlere güven ve sağlamlılık ilkelerini taşımayı hedef olarak benimser.

MİSYON

Geliştirmiş ve geliştirecek olduğu projeleri çevresi ile birlikte planlayıp her zaman nitelikli ve yenilikten yana yapılar yapmak, geliştirmek, işletmek ve müşteri ve memmuniyet odaklı yaklaşımdan taviz vermeden kalite ve standartlardan ödün vermeden bunları korumak ve yatırımları ile çağdaş ve modern şehirlere yakışır sürdürülebilir değerler ortaya koymak.