PAPİRUS PLAZA

Papirus Plaza, yeni gelişen gözde iş merkezi Kağıthane’ de Ayazma Caddesi üzerinde konumlanmaktadır. FSM Köprüsü bağlantısına, Çağlayan Adliyesine 2 km, Kağıthane Tünel girişine, TEM Otoyolu’na ve Levent’e 3 km, Maslak’a 4 km,Hasdal Okmeydanı bağlantısına 5 km, Dolmabahçe’ ye 9 km, Boğaziçi köprüsü’ne 11 km, Taksim’e 14 km, Atatürk Havalimanı’na ise 23 km uzaklıktadır.

Bina girişinde yer alan şık resepsiyonu ve Starbucks kafe’si ile, Papirus Plaza’nın özellikli mimarisi, katların genişliği ve ferahlığı ile ideal çalışma ortamları yaratma fırsatları sunuyor. Keyifli molalar için her katta ikişer adet yer alan kat bahçeleri, her ofiste bulunan açılabilen pencereleri, ortak kullanıma sunulmuş olan toplantı ve konferans salonları, zaman kaybını önleyen 12 adet asansörü, A sınıfı güvenlik sistemleri, profesyonel bina yönetimi, kapalı otoparkı, en ileri ısıtma-soğutma-havalandırma sistemleri, fiberoptik altyapısı, kablosuz internet imkanı, tüm binaya %100 kesintisiz destek veren jeneratör sistemi ve i-tech hizmetleriyle ideal bir çalışma ortamı sunuyor.

Yoğun mesai saatlerinde mola verecek çalışanların, dinlenebileceği sosyal alanlar; spor merkezi, mini golf sahası, hobi salonları, teraslar, cafe ve restoran, çalışanların mutluluğu düşünülerek özel olarak tasarlandı.

Modern iş dünyasının yeni ‘ikon’ adayları arasında yer alan Papirus Plaza, 160 m2’ den başlayan, tek katta 5.000 m2’ ye ulaşabilen birleştirilebilir özellikleri ve 3,85 ve 4,15 metre tavan yükseklikleriyle de hacimli ve efektif kullanıma uygun nitelikte kiralık ofis alanları sunuyor.

PAPİRUS PLAZA

  • Adres: Merkez, Ayazma Cad. No:37, 34406 Kâğıthane/İstanbul - TÜRKİYE
  • Telefon: (0212) 295 07 48
  • http://papirusplaza.com/ adresinden ziyaret edebilirsiniz.

Fotoğraflar