Capitol Alışveriş ve Eğlence Merkezi

1993 yılında kurulan ve Üsküdar, Altunizade’de bulunan Capitol Alışveriş ve Eğlence Merkezi, uluslararası hizmet ödülleriyle taçlandırdığı kaliteli hizmet anlayışıyla İstanbullular’a alışverişin ötesinde bir “yaşam merkezi” olarak hizmet vermektedir.

İstanbul Anadolu Yakası’nın ilk alışveriş merkezi olan Capitol, alışverişi eğlence, kültür ve sanat aktiviteleriyle harmanladığı bir atmosferde ziyaretçilerine sunuyor. Capitol, misafirlerinin memnuniyetini her zaman üst seviyede tutmak için hizmetlerini sürekli yenileyip geliştirmektedir.

Birçok alanda ihtiyacı karşılayan dünya markaları dahil onlarca mağazada, keyifli alışverişin, Capitol Spectrum sinemalarında vizyondaki son filmlerin, dünya mutfağından seçkin mönüler sunan restoran ve kafelerde geçirilecek keyifli anların, çocukların Captune pasaportuyla giriş yaptığı “Captune Eğlence Gezegeni”nde eğlencenin ve oyunun renkli dünyasının heyecanını ziyaretçilerimiz doyasıya yaşamaktadırlar.

“Capgetir”, “Vale” ve “Doorman” hizmetleriyle alışverişi daha keyifli hale dönüştüren Capitol, kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeyerek yenilikleri ve ilkleri ziyaretçileriyle buluşturmaya devam etmektedir.

Capitol , 2012 yılında, Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projesi dalında, Capitol Dilek Ağacı ile STEVIE International Business Awards – Silver Stevie, 2010 yılında, Capgetir projesi ile International Business Awards’te mansiyon, 2009 yılında, Capgetir AMPD ödül töreninde “Yılın Müşteri Memnuniyeti, 2006 yılında, ICSC (International Council of Shoppings Centers) tarafından “Yenilenen Alışveriş Merkezleri” dalında “Avrupa’nın En iyi Projesi” ödüllerini kazanmıştır.

2016 yılında başlanan ve 2018 yılında tamamlanan proje ile, CAPİTOL kiralanabilir alan büyümesi, food court alanlarının tamamen yeniden tasarımı ve en üst katta taşınması, sinemaların, Captune World City çocuk oyun ve eğlence merkezinin tamamen yenilenmesi yanında diğer tüm mekanların ve teknik yenilemelerin de yapıldığı, komple bir yenileme projesi hayata geçirilmiştir.

Capitol Alışveriş ve Eğlence Merkezi

  • Adres: Mahir İz Caddesi 34662 Altunizade / İSTANBUL
  • Telefon: (90.216) 554 77 77
  • Faks: (90.216) 651 33 43
  • http://www.capitol.com.tr/ adresinden ziyaret edebilirsiniz.

Fotoğraflar